oddlužení nemovitostí

Naše společnost se zabývá činností související s poskytováním úvěrů se zajištěním nemovitostí. Máme bohaté zkušenosti s poskytováním finančních služeb zaměřených na úvěry se zajištěním nemovitosti.

Registry

Slovo, které mnoha zájemcům o půjčky a úvěry nezní právě příjemně. Registry slouží k ověřování platební morálky žadatelů o úvěr, je v nich zobrazována platební kázeň klientů. V bankovním a nebankovním registru jsou shromažďovány kladné i záporné informace, v registru Solus pouze informace záporné.

BRKI - Bankovní registr klientských informací

Eviduje fyzické osoby (občany s rodným číslem a podnikatele s identifikačním číslem). Provozovatelem je Czech Banking Credit Bureau. Údaje o půjčkách (dluzích) klientů, zadávají do registru všechny banky. Databáze je tvořena pozitivními i negativními informacemi o bonitě, důvěryhodnosti, platební morálce klientů. Registr obsahuje informace pouze o kreditních operacích, nehledí na aktivní zůstatky klientů bank. Systém nabízí pohled na současný stav zadlužení klienta, ale také zpětně na historické hodnoty za poslední čtyři roky.

Podrobnější informace (seznam členů bankovního registru, možnosti získání přehledu o svých finančních závazcích minulých i stávajících získáte prostřednictvím webových stránek BRKI

Více na www.cbcb.cz

NRKI – Nebankovní registr klientských informací

Registr sdružuje společnosti v oblasti leasingu a splátkového prodeje. Provozovatelem je Leasing And Loan Credit Bureau. V registru jsou informace o klientech (fyzických osobách) pouze s jejich souhlasem (údaje o plnění závazků jsou měsíčně aktualizovány). Pro potřebu vzájemného informování věřitelských subjektů jsou informace o klientech archivovány po dobu smluvního vztahu mezi subjektem a jeho klientem a po dobu dalších čtyř let po jeho ukončení. Pokud požadovaná smlouva nebyla s klientem uzavřena, jsou údaje uchovávány v NRKI po dobu šesti měsíců ode dne podpisu žádosti klienta o uzavření příslušné smlouvy.

Podrobnější informace na www.llcb.cz

SOLUS

Solus je zájmové sdružení právnických osob. Spravuje dva negativní registry - eviduje podnikatelské subjekty s identifikačním číslem a fyzické osoby s rodným číslem. Jde o databázi těch klientů, jejichž platební morálka byla nebo je špatná. Na rozdíl od bankovního registru se záznam v registru Solus vymazává automaticky po třech letech, klient nemusí o výmaz písemně žádat (na rozdíl od BRKI a NRKI).

Podrobnější informace na www.solus.cz

off-line

Tel.: 222 366 040
mobil: 777 266 226

Otevíráme dnes od 8:00


on-line žádost >>

Rychlý kontakt:

Quick Finance, s.r.o.
   Kotlaska 2414/5a,
   180 00 Praha 8
Pracovní doba:
   Po - Pá 8.00 - 17.30 hod.

Aktuality

15.02.2023

Přijmeme zkušené obchodní zástupce z celé ČR. více informací >>

nahoru© 2006-2018 Quick Finance, s.r.o. | tvorba webových stránek Ananas.cz | tisk | Mapa webu